Ponuka služieb

  • Dovoľujeme si Vás osloviť s ponukou riadených degustácií a prezentácií vína na firemných večierkoch, promo-akciách, banketoch, recepciách pre Vašu firmu, alebo spoločnosť. Odprezentujeme nielen naše vína, ale podľa požiadavky vieme predstaviť aj vína iných výrobcov s odborným výkladom. Rovnako vieme odprezentovať a zhodnotiť vína, ktoré na akciu dodáte vy.
  • Zároveň vieme zabezpečiť víno pre Vašu spoločnosť, ktoré bude opatrené etiketou podľa Vášho želania, či už s tematikou a insigniami spoločnosti, alebo etiketou pre súkromné udalosti ako oslavy, svadby a pod.
  • Súčasne ponúkame krátke prednášky o pestovaní hrozna a výrobe vína. Sme schopní predstaviť vybranú oblasť v rámci vinárskych regiónov Slovenska a sveta s predstavením typických vín pre túto oblasť.
  • Ďalej prevádzame inštruktážne prednášky o hodnotení vína, naučíme Vás v krátkosti ako hodnotiť a zhodnotiť víno, čo si všímať na farbe vína, ako vnímať vôňu vína a čo si treba všímať na chuti.
  • Rovnaké prezentácie vrátane degustácií vieme spraviť aj s ovocím, ktoré sa pestuje v našich zemepisných šírkach. V prípade záujmu sme schopní spraviť krátky kurz rezu ovocných drevín.
  • Pre ostatných vinárov, alebo záujemcov o fotografie vín, prevádzky, vinohradu a produktov spojených s vinárskou tematikou, zabezpečíme nafotenie portfólia, či už v klasickom produktovom zobrazení, alebo formou náladových fotografií.
  • Keďže máme profesionálne vzdelanie v oblasti záhradníctva vrátane doktorátu, realizujeme projektovú činnosť zameranú na návrhy väčších ovocných výsadieb, rekonštrukciu sadov a vinohradov vrátane odborného poradenstva a dodania kvalitného výsadbového materiálu. Podobnú ponuku sme schopní spracovať aj pre menšie záhrady.

Sme si istí, že budete s našou prezentáciou spokojní a teším sa na stretnutie s Vami.